COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o.
 
Novinky

Tonometr boso medicus X

Představujeme NOVINKU pro letošní vánoční trh v sortimentu elektronických tonometrů
Tonometr boso medicus X

NOVÝ přesný elektronický měřič krevního tlaku s mnoha funkcemi

V naší nabídce najdete aneroidní tonometry pro leváky.

Nový tonometr boso Nova S nahrazuje úspěšný tonometr boso Nova 2 

Využijte nabídky na našich dalších specializovaných e-shopech www.oxymetr.cz a www.lekarske-vahy.cz.

Naše firma se zúčastní jako hlavní partner tiskové konference při příležitosti Světového dne hypertenze, pořádané Českou společností pro hypertenzi ve spolupráci se Světovou ligou proti hypertenzi.

 

Za podpory naší společnosti COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. byla nakladatelstvím Grada vydána nová publikace Monitorování krevního tlaku v klinické praxi a biologické rytmy od autora Pavla Homolky a kolektivu.

Tonometry BOSO Medicus Family a BOSO Medistar-S zvítězily v testu "Tlakoměry pro měření krevního tlaku" pořádaném časopisem TEST, časopis pro spotřebitele.

Úvodní stránka » Články » Novinky » Tonometry BOSO zvítězily v testu časopisu TEST

Tonometry BOSO zvítězily v testu časopisu TEST

20.09.2008
Tonometry BOSO zvítězily v testu časopisu TEST

Tonometry BOSO Medicus Family a BOSO Medistar-S zvítězily v testu "Tlakoměry pro měření krevního tlaku" pořádaném časopisem TEST, časopis pro spotřebitele. V čísle 8/2008 je popsán průběh testu 9ti tonometrů (4 pro měření na paži a 5 pro měření na zápěstí), určených pro domácí měření krevního tlaku.

Informace o postupu testu na stránkách dTEST.cz je zde

 

V návaznosti na tento test byla v pořadu České televize Černé ovce odvysílána reportáž o domácích měřičích krevního tlaku (tonometrech), kterou  si můžete prohlédnut na stránkách webových stránkách ČT zde: http://www.ceskatelevize.cz/program/cerneovce/clanek1047/08.09.2008-12:35-24.html?index=131614.